Kilka zasad przygotowania posiłków w pudełkach.

Nowy rok szkolny dla wielu z nas oznacza powrót do tzw ” pudełek ” i przygotowywanie posiłków do lunchboxów. Uważam że to bardzo dobry pomysł na 2 śniadanie czy nawet obiad zjedzony w pracy czy szkole. Przygotowane w domu posiłki są na pewno zdrowsze niż chipsy kupione w drodze na uczelnie i cola. Takie przygotowane przez siebie posiłki są również zwyczajnie tańsze niż np sałatki czy kanapki kupione w pobliskiej żabce.

Warto jednak pamiętać o kilku zasadach, które mogą być bardzo pomocne w planowaniu posiłków i przygotowywaniu pudełek na cały dzień…

1. Wykorzystaj to co już masz.

Został ci kurczak z obiadu? Zrób z niego sałatkę? Masz może ugotowany ryż czy kaszę? Wykorzystaj ją! Dzięki takim rozwiązaniom nie tylko oszczędzisz pieniądze i nie będziesz marnować tyle żywności, ale również skrócisz czas przygotowywania takich posiłków! Ile razy słyszałam od wielu osób, że wzieliby się za siebie, ale nie mają czasu przygotowywać tych wszystkich zdrowych posiłków… Oto rozwiązanie!

Co więcej możesz gotować na 2 dni i resztę zapiekanki czy makaronu z sosem na drugi dzień zapakować do pudełka w formie 2 śniadanie. To już wogule ogromna oszczędność czasu i nic się nie marnuje 👍

2 Unikaj budyniów i innych ( szczególnie czekoladowych ) papek.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju budynie jaglane czy owsiane z dodatkiem banana i kakao, ale niestety taki budyń w pudełku śniadaniowym, na dodatek po wielu godzinach w torbie czy plecaku może wyglądać… Nieatrakcyjnie… A nie ma nic gorszego niż wstydzenie się wyciągnąć jedzenia albo dziwne spojrzenia innych osób…

3. Jeżeli dodajesz do posiłku owoce, skrop je sokiem z cytryny

Owoce, takie jak jabłka czy banany po wielu godzinach w plecaku/torbie mogą ściemniać i wyglądać nieapetycznie… Najprostszym sposobem aby poradzić sobie z tym problemem jest skropienie ich sokiem z cytryny. Dzięki temu owoce zachowają ładny wygląd nawet po wielu godzinach.

4. Staraj się korzystać z jak najmniej przetworzonych produktów

Dość często w naszych śniadaniówkach lądują gotowe sałatki, koktajle, batony proteinowe, które owszem, mogą mieć dobry skład, ale nie należy zapominać, że są to produkty wysoko przetworzone – przez co pozbawione części witamin oraz, że produkty ze zdrowych składników w marketach są zwyczajnie… Cholernie drogie! Koktajl z zmiksowanych jabłek i jarmużu z ogromnym napisem „FIT” może kosztować nawet 12 zł za małą buteleczkę. A ile kosztuje kilogram jabłek i opakowanie jarmużu? Za taką cenę możemy przygotować hektolitry takiego koktajlu. Wystarczy odrobina chęci i 5 minut mniej na social mediach 😜

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s